Rok szkolny 2018/2019

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego Przedszkola, lecz zanim zaczął odwiedzać dzieci w grupach, wszyscy razem obejrzeliśmy teatrzyk pt „Witaj Święty Mikołaju”.

Następnie Święty Mikołaj z wielkim workiem wypełnionym prezentami odwiedził dzieci w grupach. Wszyscy przedszkolacy bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę. Trwało to jednak krótko. Dzieci opowiadały Mikołajowi o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ jak wiemy, czekały jeszcze na niego dzieci na całym świecie.

Święty Mikołaju zapraszamy Cię znów za rok. Będziemy baaaardzo grzeczni. Obiecujemy

Galeria zdjęć:
Możliwość komentowania WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU została wyłączona