Wydarzenia

Pierwszy Dzień Wiosny

„Przyszła wiosna cichuteńko,
Przyszła wiosna na paluszkach.
I na wierzbie wśród gałązki,
Zatańczyła w żółtych puszkach.”

21 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.
Uroczystość powitania Wiosny rozpoczęła się od konkursu pt.: „Witaj wiosno”. Wszystkie grupy z naszego przedszkola zaśpiewały piosenki wiosenne, a na koniec każda grupa za piękny śpiew otrzymała dyplom, a każdy przedszkolak dostał odznakę i tulipana.
Grupy starsze: Motylki, Biedronki oraz Pszczółki udały się na wiosenny spacer z Panią Wiosną. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie, aż dotarły na rynek naszego miasta gdzie poznały stary zwyczaj topienia Marzanny oraz świetnie bawiły się z Panią Wiosną.
Dzień był pełen wrażeń i pełen uśmiechów naszych przedszkolaków 🙂

 

Możliwość komentowania Pierwszy Dzień Wiosny została wyłączona