Aktualne,  Wydarzenia

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Wyzwania Teodora”

Grupa „Radosne Tygryski” bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Wyzwania Teodora”.

Teodor to bocian, przyjaciel dzieci, a zwłaszcza przedszkolaków. Ten wyjątkowy bocian wie, jak ważne jest dbanie o wszechstronny rozwój dzieci, ale równocześnie pamięta zawsze o tym, aby zwracać uwagę na potrzeby i uczucia innych. Dlatego postanowił zostać profesorem nauk przedszkolnych i przekazywać najmłodszym wiedzę oraz pomagać zdobywać nowe umiejętności, a jednocześnie mobilizuje ich do jak najbardziej kreatywnych działań.

Teodor chce, aby przedszkolaki zdobyły siedem sprawności, które uważa za najbardziej przydatne, dlatego wyznaczył siedem zadań do wykonania. Co miesiąc w ramach zajęć w przedszkolu grupa „Radosnych Tygrysków” będzie wykonywać jedno zadanie i zdobywać odznaki 🙂

 

Na początku Radosne Tygryski poznały postać Bociana Teodora. Następnie wykonali pierwsze zadanie, zdobywając odznakę „artystycznej duszy”. 

Kolejne wyzwanie Teodora dotyczyło przygotowania pysznej i zdrowej sałatki owocowej. Przedszkolaki za wykonane zadanie dostały drugą odznakę „kuchcikowego mistrza”.

 

Możliwość komentowania Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Wyzwania Teodora” została wyłączona