XXIV EDYCJA AKCJI GÓRA GROSZA

Nasze przedszkole bierze udział w XXIV edycji akcji „Góra Grosza”, która trwa od 1 listopada 2023 r. do 29 stycznia 2024r.

Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci!

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

Dzięki Waszej pomocy Towarzystwo Nasz Dom zorganizowało:

• Programy stypendialne, dzięki którym wyrównuje szanse edukacyjne i rozwija pasje.
  • Akcję Ubrania od serca, która obdarowała dzieci voucherami do sklepu odzieżowego, dla wielu z nich to był pierwszy raz kiedy mogły samodzielnie zaplanować budżet i zdecydować o zakupie ubrań.
  • Wsparcie psychologiczne, warsztaty, konsultacje i terapie dla dzieci i opiekunów w ramach 5 Ośrodków Wsparcia i Rozwoju Dziecka i Rodziny PORT w Polsce.
  • Całodobową, specjalistyczną opiekę w Domach dla Dzieci.

DRODZY UCZESTNICY, PRZYJACIELE I SYMPATYCY AKCJI GÓRA GROSZA

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

Możliwość komentowania XXIV EDYCJA AKCJI GÓRA GROSZA została wyłączona