Aktualne,  Wydarzenia

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.

Przedszkolaki 30 listopada przytulały „Misiaki” z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy.

Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, tworzyły własne pluszowe misie oraz bawiły się przy misiowych piosenkach. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

 

Możliwość komentowania DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA została wyłączona