Rok szkolny 2022/2023

Spotkania z bajką w ogrodzie Biblioteki Miejskiej w Tarnowskich Górach

W dniach od 01 do 7 czerwca 2023 trwał XXII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom – akcja promująca czytelnictwo i wartościową literaturę dla najmłodszych!

Biblioteka Miejska w Tarnowskich Górach zaprosiła naszych przedszkolaków na spotkania z książką i głośnym czytaniem organizowane przez Dział dla Dzieci i Młodzieży. W tym roku hasłem akcji było „Książka jest jak ogród”.

Piękna pogoda sprzyjała, czytanie odbywało się zatem w ogrodzie bibliotecznym. Mali czytelnicy mieli okazję wysłuchać bajek o przygodach Fenka, a także książki „ Drzewo” Rodrigo Mattioli. Historia opowiedziana w książce stała się inspiracją do projektowania własnych papierowych  ogrodów. Oprócz tego na dzieci czekało wiele innych atrakcji np. bańki mydlane, rysowanie kredom.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliowość włączenia się w akcję głośnego czytania!

 

Możliwość komentowania Spotkania z bajką w ogrodzie Biblioteki Miejskiej w Tarnowskich Górach została wyłączona