Rok szkolny 2022/2023

Teatrzyk „Niezwykła podróż Mucholotem”

Teatrzyk Skrzat z przedstawieniem ,,Niezwykła podróż mucholotem”

„Mucha, mucha w mucholocie, jak w prawdziwym samolocie. Do Krakowa sobie leci, a za oknem słonko świeci. W doskonałym jest humorze, już doczekać się nie może. Kiedy w końcu wyląduje…”

W dniu  11 maja nasze przedszkole odwiedził Teatrzyk Skrzat z Krakowa z przedstawieniem ,,Niezwykła podróż mucholotem”, którego główną bohaterką była mucha. W przedstawieniu były poruszane takie tematy jak: przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas użycia prądu i kulturalne zachowanie się. Dzieci razem ze świetlikiem, pszczołą i muchą odwiedziły kosmos oglądając różne gwiazdozbiory.

To był pouczający spektakl!

 

Możliwość komentowania Teatrzyk „Niezwykła podróż Mucholotem” została wyłączona