Aktualne,  Wydarzenia

KOLOROWY TYDZIEŃ Z JULIANEM TUWIMEM

24 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie przedszkolaków z paniami pracującymi w Bibliotece Miejskiej w Tarnowskich Górach (z oddziału dziecięcego). Celem spotkania było wspólne czytanie wierszyków Juliana Tuwima, rozbudzenie zainteresowania dzieci czytelnictwem oraz wizytą w bibliotece.

25 kwietnia miał miejsce finał międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Kolorowe wiersze Juliana Tuwima” z udziałem Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry Arkadiusza Czecha, Zastępcą Burmistrza od spraw społecznych Jolantą Tuszyńską oraz zaproszonymi gośćmi. W czasie finału odbył się występ artystyczny dzieci z grup „Biedronki” oraz „Motylki” dla zgromadzonych gości.

26 kwietnia sześciolatki z grup „Motylki” oraz „Biedronki” przygotowały inscenizację twórczości Juliana Tuwima pt. „Z Tuwimem wśród dzieci” dla młodszych kolegów i koleżanek w przedszkolu.

28 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z autorką książki Agatą Frączak „Mali skarbnicy i tajemniczy przyjaciel”.

 

GALERIA ZDJĘĆ

  1. Spotkanie z Paniami z Biblioteki

2. Finał Między przedszkolnego konkursu plastycznego pt.: „Kolorowe wiersze Juliana Tuwima”

3. Występ sześciolatków „Z Tuwimem wśród dzieci”

4. Warsztaty z autorką książki Agatą Frączek

Możliwość komentowania KOLOROWY TYDZIEŃ Z JULIANEM TUWIMEM została wyłączona