Aktualne,  Wydarzenia

Koncert w Szkole Muzycznej

Dzieci z grupy: „Biedronki”, „Pszczółki” i „Motylki” wraz z nauczycielkami 19 kwietnia wybrały się do Państwowej Szkoły Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Tarnowskich Górach. Tam czekała na nich moc atrakcji. W tym dniu odbyły się cztery koncerty rekrutacyjne dla szkół podstawowych. Wystąpili uczniowie Szkoły Muzycznej od I do VI klasy cyklu 4 i 6-letniego.

Dzieci usłyszały fortepian, akordeon, skrzypce, wiolonczelę, kontrabas, gitarę, trąbkę, puzon, saksofon, klarnet, obój, flet i ksylofon.
Nie zabrakło pytań, ciekawostek, zagadek muzycznych i wspólnych zdjęć klasowych po koncercie

Przedszkolacy i ich nauczycielki serdecznie dziękują Dyrekcji szkoły za możliwość odwiedzenia ich placówki oraz posłuchanie pięknego koncertu.

Możliwość komentowania Koncert w Szkole Muzycznej została wyłączona