Rok szkolny 2022/2023

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Siedzę cichuteńko
patrzę na okienko
poruszyły się zasłonki!
chyba już go widzę!
chyba już go słyszę, zabrzęczały
jego sanek dzwonki
Dzyń. Dzyń. Dzyń
Mikołaju Święty
Dzyń. Dzyń, Dzyń
przynieś nam prezenty

 

Dnia 06 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość święty Mikołaj . Pomimo braku śniegu we wczesnych godzinach rannych przybył do przedszkola. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały . Po śniadaniu poznaliśmy legendę o Mikołaju i czekaliśmy na  spotkanie z miłym gościem. Powitaliśmy Mikołaja wierszem i piosenką . Spotkanie minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości.

Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Cieszymy się, że  Święty Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

 

Możliwość komentowania Spotkanie ze Świętym Mikołajem została wyłączona