DZIEŃ BABCI I DZIADKA – GRUPA „PSZCZÓŁKI”

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a – 22 stycznia – Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta?

20 stycznia Pszczółki  przygotowały krótki występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pięknie recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki. Cały występ został nagrany, aby Babcie oraz Dziadkowie mogli go obejrzeć. Każdy przedszkolak przygotował własnoręcznie wykonany upominek.

Babciu, Dziadku  życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości!

Możliwość komentowania DZIEŃ BABCI I DZIADKA – GRUPA „PSZCZÓŁKI” została wyłączona