Wycieczka do stadniny koni – Zbrosławice

25 maja dzieci z grupy „Radosne Tygryski” i „Wesołe Misie” udały się na wycieczkę do stadniny koni w Zbrosławicach. Tam czekało na nas mnóstwo atrakcji… Zwiedzanie stajni – czyli domu, w którym mieszkają konie. Pani przewodnik przypomniała nam, że mama – to klacz, tata – ogier, a dziecko – źrebak. Dzieci mogły przejechać się na koniu. Było tam również wiele miejsca na wspólne zjedzenie kiełbasek usmażonych na grillu oraz pyszną bułeczkę.
Wycieczka do Zbrosławic była niezapomnianym wrażeniem dla dzieci. Samo spotkanie z konikami sprawiło. że uśmiech na twarzy gościł prawie nieustannie. Nawet ulewa nie była w stanie popsuć humoru i apetytu dzieci.

Możliwość komentowania Wycieczka do stadniny koni – Zbrosławice została wyłączona