DZIEŃ RODZINY – GRUPA „MOTYLKI”

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji 18 maja przedszkolaki z grupy „Motylki” wystąpiły dla swoich najbliższych. Podczas uroczystości przedstawień dzieci zaprezentowały wspaniały, wypełniony okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami program artystyczny.

W ramach tygodniowego tematu pt. „ Moja rodzina” przedszkolaki rysowały swoją Rodzinę. Przepiękne obrazki można było podziwiać w „Galerii Rodzinnej”.

Możliwość komentowania DZIEŃ RODZINY – GRUPA „MOTYLKI” została wyłączona