Rok szkolny 2020-2021

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W tym roku bal został połączony z walentynkami.

12 lutego w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów z bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać księżniczki, królewny, pieski, kotki, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wiele wiele innych.

W salach ozdobionych kolorowymi balonami i serduszkami, podczas tanecznych pląsów robiło się kolorowo i wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Możliwość komentowania BAL KARNAWAŁOWY została wyłączona