Rok szkolny 2020-2021

Interaktywne spotkanie z bajką „Alicja – online”

Dnia 05 lutego dzieci naszego przedszkola mieli okazję obejrzeć przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacyjny z Krakowa spektakl „Alicja – online”, który połączył świat filmu ze światem teatru. Spektakl uczy, bawi, śmieszy dzięki grupie aktorów, artystów cyrkowych akrobatów, którzy wzbogacili przedstawienie takimi efektami jak: taniec na podwieszonej szarfie, pokaz ogniowy, bańki mydlane oraz ledowe show. Dzięki nowoczesnej technologii dzieci mogły oglądać obraz w specjalnych okularach 3D.

Na pożegnanie, każdy przedszkolak oprócz wspaniałych wrażeń otrzymał na pamiątkę okulary 3D i książeczkę z labiryntami.

Możliwość komentowania Interaktywne spotkanie z bajką „Alicja – online” została wyłączona