Rok szkolny 2019-2020

KAMPANIA – „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Zajęliśmy II miejsce w konkursie

Przedstawienie teatralne przygotowane przez naszych przedszkolaków na konkurs w ramach w kampanii edukacyjno – informacyjnej województwa śląskiego pod nazwą „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”.

Miło nam Państwa poinformować, że nasi przedszkolacy zajęli II miejsce w okręgu konkursowym: Bytom.

Nasze dzieci, zostaną tym samym zostaną zaproszone na profesjonalne przedstawienie teatralne pt. „Bajka o księciu Apsiku i złym Smogu”. Nasze przedszkole otrzyma także puchar Marszałka Województwa Śląskiego.

Celem kampanii jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców województwa śląskiego, w szczególności dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów w zakresie wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie.

Nasza placówka została wyposażona w 5 urządzeń oczyszczających powietrze, które znajdują się w salach dydaktycznych, w których przebywają dzieci.

Galeria zdjęć:
Możliwość komentowania KAMPANIA – „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Zajęliśmy II miejsce w konkursie została wyłączona