Rok szkolny 2019-2020

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

„Pasowanie na Przedszkolaka” oznacza uroczyste przyjęcie do społeczności przedszkolnej.
13 grudnia w przedświątecznej atmosferze nasi najmłodsi przedszkolacy odświętne ubrani, z minami świadczącymi o przedszkolnej dojrzałości, wraz z rodzicami przybyły do przedszkola na szczególne wydarzenie jakim jest „Pasowanie na Przedszkolaka”
Ale zanim kolorowy ołówek poszedł w ruch, a Pani dyrektor wypowiedziała uroczyście słowa „Pasuję cię na przedszkolaka” dzieci naprawdę wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności deklamacyjne i wokalne oraz złożyły uroczyste ślubowanie.
Trzeba więc podziękować dzieciom za ich śmiałe „popisy” a także rodzicom, dzięki którym uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka” można było uświetnić pysznymi ciastami, pierniczkami, owocami oraz innymi pysznościami.

Galeria zdjęć:
Możliwość komentowania PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA została wyłączona