Rok szkolny 2018/2019

WYCIECZKA DO „JURAPARKU”

W piątek 17 maja odbyła się nasza wycieczka do JURAPARKU w Krasiejowie. Celem wycieczki było poznanie prehistorycznego świata dinozaurów. Park zwiedzaliśmy zaczynając od niezwykłej atrakcji, jaką jest TUNEL CZASU. Wszystkie dzieci zostały zaproszone na pokład kapsuły czasu, która zabrała nas w niezwykłą, interaktywną podróż poprzez dzieje naszej planety. Przyglądaliśmy się narodzinom Ziemi, powstaniu atmosfery i pierwszym formom życia. Po pełnej wrażeń podróży w Tunelu Czasu udaliśmy się na spacer ścieżką edukacyjną, która mierzy sobie 1500 metrów. Następnym etapem wycieczki PALEONTOLOGICZNY, który zabezpiecza największe w Europie skamieniałości płazów i gadów, które oglądaliśmy przez szklaną podłogę.
Odwiedziliśmy też kino 5D, które dla dzieci było wielką atrakcją.
JURAPARK miał nie tylko do zaoferowania naukowe fakty, ale również niezwykły PLAC ZABAW, który zachwycił wszystkich. Z wycieczki wróciliśmy uśmiechnięci, zadowoleni i pełni wrażeń.

Galeria zdjęć:
Możliwość komentowania WYCIECZKA DO „JURAPARKU” została wyłączona