Rok szkolny 2017/2018

KONKURS RECYTATORSKI

15 maja br. odbył się w naszym przedszkolu Konkurs Recytatorski. Wzięły w nim udział dzieci z naszego przedszkola, które zostały zgłoszone przez rodziców. Każdy przedszkolak starał się ze wszystkich sił, aby jak najlepiej zaprezentować się na scenie. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje i ogromne podekscytowanie. Przybyli Rodzice starali się wspierać naszych milusińskich swoją obecnością.

Celem konkursu było przede wszystkim popularyzowanie twórczości literackiej polskich poetów, rozwijanie zainteresowań poezją dziecięcą, odkrywanie i rozwijanie talentów recytatorskich, a także rozbudzanie wśród dzieci ambicji i woli współzawodnictwa.

Wszyscy uczestnicy konkursu za piękną recytację i udział w konkursie otrzymali gromkie brawa, pamiatkowe dyplomy i nagrody w postaci kolorowanek i książek.

Galeria zdjęć:
Możliwość komentowania KONKURS RECYTATORSKI została wyłączona