Rok szkolny 2017/2018

ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI

23 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich. „Tygryski” i „Misie” postanowiły uczcić ten wyjątkowy dzień. Wszystkie zajęcia, zabawy i działania dzieci związane były w tym dniu z książką. Zorganizowaliśmy w ,,Kąciku Książki” wystawę ulubionych bajek, dzieci miały okazję do oglądania i zaprezentowania znanych utworów literackich.

Dzieci dowiedziały się w jaki sposób powstaje książka oraz obejrzały mini teatrzyk z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi.

Na pamiątkę tego dnia każdy przedszkolak otrzymał swoją własna mini książeczkę.

Należy pamiętać, że książka wprowadza czytelnika w cudowny świat, rozwija myślenie i słownictwo, dostarcza wielu wspaniałych przeżyć.

Galeria zdjęć:
Możliwość komentowania ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI została wyłączona