ZAJĄCZEK WIELKANOCNY W NASZYM PRZEDSZKOLU

Już od kliku dni w naszym przedszkolu odczuwa się atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dzieci poznawały zwyczaje i tradycje Świąt: malowały pisanki, robiły zajączki, kurczątka, baranki, koszyczki, palmy.

Natomiast w środę 28.03. nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość- Zajączek Wielkanocny. Jak wiadomo, Zajączek przed świętami jest baaardzo zajęty i dzieciom nie udało się go poznać osobiście, ale ten niezwykły gość zostawił dla naszych przedszkolaków list. Pomocnice Zajączka – Pani Magda oraz Pani Patrycja odczytały dzieciom list, z którego przedszkolacy dowiedzieli się, że aby otrzymać niespodziankę, dzieci muszą wykonać zadania które przygotował dla nich sam Zajączek. Nasze przedszkolaki pełne zapału wykonały wszystkie przygotowane przez Zajączka zadania, a następnie wybrały się do szatni na poszukiwania ukrytych niespodzianek.

Dziękujemy ci zajączku i zapraszamy do naszego przedszkola za rok!!

Możliwość komentowania ZAJĄCZEK WIELKANOCNY W NASZYM PRZEDSZKOLU została wyłączona