Dzień Babci i Dziadka u Maluszków

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze obchodów święta Babci i Dziadka w przedszkolu nikomu nie trzeba przypominać. Dlatego też 13 stycznia Maluszki zaprosiły do przedszkola swoje Babcie i Dziadków.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.
W dalszej części uroczystości niecodzienni Goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w dniu ich występu.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka u Maluszków została wyłączona