Mali ekolodzy

Nasze Maluszki z grupy „Pszczółki” dowiedziały się na zajęciach jak ważna dla środowiska jest segregacja odpadów. Poznały zasady segregacji odpadów oraz kolory pojemników na śmieci. Samodzielnie segregowały odpady do odpowiednich worków.

Zajęcie przebiegało w formie zabaw w małych grupach w oparciu o ilustracje, wiadomości dzieci i naturalne rekwizyty (opakowania, szklane, plastikowe, papiery, folie, itp).
Efektem była segregacja śmieci do odpowiednich pojemników.
Oczywiście nasi Mali Ekolodzy świetnie sobie z tym zadaniem poradzili:)

Efektem była segregacja śmieci do odpowiednich pojemników.
Oczywiście nasi Mali Ekolodzy świetnie sobie z tym zadaniem poradzili:)

Możliwość komentowania Mali ekolodzy została wyłączona