Rok szkolny 2014/2015

Festyn Rodzinny

Dnia 03.06. odbył się w naszym przedszkolu Festyn Rodzinny połączony z Dniem Matki i Ojca.
Na początku imprezy każda grupa wystąpiła ze swoim programem artystycznym, na który składały się piękne wiersze, życzenia i wesołe piosenki dla rodziców. Dzieci były niezwykle przejęte swoim występem przed jakże niemałą publicznością, która zresztą nagrodziła każdy występ gromkimi brawami. Nasi dzielni przedszkolacy spisali się na medal – od maluchów po starszaków.
Po występie i wręczeniu rodzicom drobnych upominków, nadszedł wreszcie upragniony czas na zabawę. A atrakcji było bez liku….dmuchany zamek, przed którym ustawiły się niemałe kolejki pragnących wyszaleć się dzieci, malowanie twarzy, liczne konkursy i zabawy prowadzone przez wodzireja, loteryjka fantowa z mnóstwem pięknych nagród, taniec Bollywood i wiele innych. Goście mogli poczęstować się kawą i herbatką oraz przepysznymi ciastami, upieczonymi przez mamy naszych przedszkolaków. Dodatkową atrakcją były smażone na grillu kiełbaski oraz smaczna grochówka przygotowana przez nasze panie kucharki. Wielkie wrażenie na dzieciach zrobili też policjanci, którzy przyjechali do nas na motocyklu, na którym dzieci mogły nawet usiąść oraz strażacy, którzy przyjechali wielkim wozem strażackim.
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców, całe rodziny miały okazję spędzenia tego popołudnia we wspaniałej atmosferze. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok!

 

Możliwość komentowania Festyn Rodzinny została wyłączona