Rok szkolny 2014/2015

Przedszkolacy w szkole

Dnia 15.06. dzieci 6-letnie wybrały się do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 9. Nasi wychowankowie, którzy już wkrótce rozpoczynają edukację w szkole, mieli okazję zapoznać się zarówno z budynkiem jak i atmosferą panującą w szkole.
Dzieci były również gośćmi w klasie Ia. Nasi przedszkolacy zobaczyli jak uczą się pierwszoklasiści oraz jak wygląda ich sala lekcyjna. Dzieci wzięły nawet udział w zajęciach lekcyjnych wspólnie z pierwszoklasistami. Oprócz tego nasi przedszkolacy zwiedzili budynek szkoły, m.in. salę gimnastyczną, stołówkę, świetlicę szkolną, sale lekcyjne, pokój nauczycielski oraz odwiedziły nawet panią Dyrektor.
Nasi przedszkolacy byli bardzo podekscytowani odwiedzinami w szkole i nie mogą się doczekać kiedy na stałe zasiądą w szkolnych ławkach

 

Możliwość komentowania Przedszkolacy w szkole została wyłączona