Jesteś tutaj

Galerie zdjec

WYCIECZKA DO "JURAPARKU"

W piątek 17 maja odbyła się nasza wycieczka do JURAPARKU w Krasiejowie. Celem wycieczki było poznanie prehistorycznego świata dinozaurów. Park zwiedzaliśmy zaczynając od niezwykłej atrakcji, jaką jest TUNEL CZASU. Wszystkie dzieci zostały zaproszone na pokład kapsuły czasu, która zabrała nas w niezwykłą, interaktywną podróż poprzez dzieje naszej planety. Przyglądaliśmy się narodzinom Ziemi, powstaniu atmosfery i pierwszym formom życia. Po pełnej wrażeń podróży w Tunelu Czasu udaliśmy się na spacer ścieżką edukacyjną, która mierzy sobie 1500 metrów.

WIZYTA PANI FRYZJERKI

Nasi najmłodsi przedszkolacy mieli przyjemność gościć panią fryzjerkę, która opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera: pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, karbownicę i wiele innych. Następnie wykonała wymyślne fryzury chętnym dzieciom. Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

POWITANIE WIOSNY

21 marca najstarsze grupy - Bierdonki oraz Motylki, wybrały się na tarnogórski rynek aby powitać wiosnę. Na miejscu na dzieci czekała wspólna zabawa taneczna i oczywiście topienie Marzanny, którą dzieci wykonały w przedszkolu.

Informacja dotycząca strajku

Szanowni Rodzice

Niniejszym informujemy, że w wyniku referendum przeprowadzonego w naszym Przedszkolu, większość głosujących wyraziła poparcie dla akcji strajkowej nauczycieli i pracowników oświaty, planowanej na dzień 08.04.2019 (tj, najbliższy poniedziałek).

Jeśli strajk zostanie ogłoszony, nasze Przedszkole planuje do niego przystąpić, co w konsekwencji doprowadzić może do braku możliwości zapewnienia opieki Państwa dzieciom w okresie jego trwania.

Strony

Subskrybuj RSS - Galerie zdjec