Galerie zdjec

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas 23 stycznia, kiedy to w naszym przedszkolu odbył się prawdziwy Bal Przebierańców”.

PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE

20 grudnia nasi najstarsi przedszkolacy z grup „Motylki” oraz „Biedronki” przedstawili piękny program artystyczny, który wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój oraz dzięki któremu mogliśmy poczuć ciepłą aurę magii Bożego Narodzenia.
Otuleni blaskiem choinkowych lampek w odświętnym nastroju, w chwili zadumy i tęsknoty radujemy się nadejściem długo wyczekiwanego czasu rodzącej się nadziei.

Życzymy wszystkim naszym przedszkolakom i ich rodzinom WESOŁYCH ŚWIĄT.

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego Przedszkola, lecz zanim zaczął odwiedzać dzieci w grupach, wszyscy razem obejrzeliśmy teatrzyk pt „Witaj Święty Mikołaju”.

Subskrybuj RSS - Galerie zdjec