DZIEŃ DYNI

13 października w naszym przedszkolu odbył się Dzień Dyni. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, podczas których poznali bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia. Tego dnia przynieśliśmy do przedszkola dynie i ubraliśmy się na kolor pomarańczowy. Dzieci wraz paniami przecinały dynie na pół by zobaczyć jak wygląda ona w środku. Przedszkolaki mogły oglądać, dotykać różnej wielkości i różnego ubarwienia dynie. Poznały także warunki w których dynia wyrasta. Ten dzień był przepełniony zajęciami plastycznymi, filmikami, wierszykami, zabawami, konkursami i tańcami. Na koniec dnia zrobiliśmy wystawę wszystkich prac. Prace zachwycały efektami i pomysłowością. Ten dzień był pełen wrażeń i radości.

Możliwość komentowania DZIEŃ DYNI została wyłączona