Aktualne,  Wydarzenia

Starszaki w Szkole Podstawowej

29 kwietnia starszaki z grupy „Biedronki” i „Motylki” odwiedziły Szkołę Podstawową nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowskich Górach. Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć na lekcjach klas trzecich. Uczniowie serdecznie przyjęły naszych przedszkolaków, zaśpiewały dla nich piosenki po polsku i ukraińsku, zagrały piosenki na flecie i cymbałkach. Uczniowie razem ze swoimi nauczycielami przygotowali zagadki oraz alfabet. Dzieci miały możliwość zapoznać się z budynkiem, odwiedziły świetlicę, stołówkę, salę informatyczną, salę gimnastyczną, korytarze, sekretariat, gabinet Dyrektora szkoły. Na koniec dzieci dostały od uczniów upominki: zakładki do książek.

Przedszkolaki zostały bardzo miło przyjęte przez nauczycieli i uczniów. Bardzo dziękujemy za zaproszenie!

 

Możliwość komentowania Starszaki w Szkole Podstawowej została wyłączona