Wydarzenia

BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to niezwykle miła tradycja, bardzo lubiana przez każdego począwszy od tych najmłodszych, aż do tych w sile wieku. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 11 stycznia 2022r. i przebiegła w trochę innej formie. za względu na obecnie panującą pandemię wszystkie grupy bawiły się w swoich salach, pięknie przystrojonych w kolorowe balony, serpentyny, papierowe girlandy. Tego dnia już od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Radości przedszkolaków nie było końca, świetnie bawiły się przy dziecięcych przebojach, chętnie uczestniczyły w przygotowanych przez panie konkursach, zabawach muzyczno-ruchowych, pląsach.

Nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie.

 

Możliwość komentowania BAL KARNAWAŁOWY została wyłączona