Aktualne

DYŻUR LETNI

Przedstawiamy Państwu propozycję dyżurów przedszkoli w lipcu i sierpniu 2022r. (dzieci mogą iść na dyżur do innych placówek).

Zgodnie z przepisami organ prowadzący ustala przerwę w pracy przedszkola na wniosek dyrektora i rady rodziców. Informujemy, że nasze przedszkole i Przedszkole nr 12 nie będą pełniły dyżurów ze względu na planowaną termomodernizację. W związku powyższym pozostałe placówki zapisują dzieci i uruchamiają wszystkie oddziały w trakcie swojego dyżuru. Prosimy zapewnić opiekę dla dzieci.

 

Miesiąc dyżuruPlacówka
LipiecPrzedszkole nr 1
Przedszkole nr 4
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 11
Przedszkole nr 20
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 24
SierpieńPrzedszkole nr 2
Przedszkole nr 5
Przedszkole nr 9
Przedszkole nr 13
Przedszkole nr 17
Przedszkole nr 18
Przedszkole nr 23
Przedszkole nr 26

 

 

Możliwość komentowania DYŻUR LETNI została wyłączona