Wydarzenia

Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Anioły widziane oczami dziecka”

Nasze przedszkolaki brały udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Anioły widziane oczami dziecka” organizowanym przez Gminne Przedszkole w Boruszowicach.

Bardzo nam miło ogłosić, że nasze przedszkolaki zdobyły następujące miejsca:

Kategoria wiekowa 3 – 4 latki 

Wyróżnienia: Franciszek Machaj, Kordian Poznański, Gabriel Fałek, Maksymilian Fałek

Kategoria wiekowa 5-6 latki

III miejsce – Maria Zajączkowska

Wyróżnienie: Melania Świerzy

 

Bardzo dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom za udział w konkursie plastycznym.

Każdy anioł jest piękny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Mamy nadzieję, że wykonanie pracy konkursowej było dla Was drogie dzieci dobrą zabawą. Liczymy na to, że otrzymane nagrody pozwolą Wam dalej kreatywnie tworzyć oraz rozwijać swoje zdolności plastyczne.

zgodnie z regulaminem organizatora Anioły biorące udział w konkursie zostaną przekazane na cele charytatywne tzn. na podopiecznych Śląskiego Oddziału Towarzystwa Rozwijania Aktywności „Dzieci Szansa” w Bytomiu – Stolarzowicach w trakcie koncertu charytatywnego, który odbędzie się 19 grudnia w Kościele w Boruszowicach.

 

Możliwość komentowania Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Anioły widziane oczami dziecka” została wyłączona