Wydarzenia

Teatrzyk „Królowa Śniegu”

21 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie pt.: „Królowa Śniegu”. 

Tym razem artyści zabrali naszych milusińskich w baśniowy świat Andersena. Przedszkolaki poznały losy Kaja i Gerdy z baśni pt. „Królowa Śniegu”. To opowieść o dzieciach, które przyjaźniły się ze sobą do czasu, kiedy za sprawą okrutnej królowej zostają rozdzieleni. W serce Kaja trafia odłamek zwierciadła, które sprawia, że chłopiec staje się niegrzeczny i zły, a jego serce zamienia się w kawałek lodu. Zafascynowany Królową Śniegu daje się uprowadzić do jej pałacu. Zrozpaczona Gerda wyrusza na poszukiwania przyjaciela, mimo czyhających na nią niebezpieczeństw. Podczas swej wędrówki do zamku królowej spotyka Rozbójnika, Renifera, Kruka, oraz Królewicza.

     Ta piękna adaptacja baśni, ukazuje siłę prawdziwej przyjaźni.

     Kostiumy, dekoracje, ale przede wszystkim wspaniała gra aktorów, przyczyniły się do wielkiego sukcesu przedstawienia. Ich kreatywność, otwartość i wyjątkowe poczucie humoru wywoływały salwy śmiechu.  Aktorzy zostali nagrodzeni bardzo głośnymi brawami. Bardzo dziękujemy grupie teatralnej za wspaniałe przedstawienie i świetną zabawę 🙂

 

 

 

Możliwość komentowania Teatrzyk „Królowa Śniegu” została wyłączona