Wydarzenia

Festiwal Piosenki Świątecznej Przedszkolaków

15 grudnia w Miasteczku Śląskim odbyła się II Edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki Świątecznej Przedszkolaków. W festiwalu z naszego przedszkola wzięły udział:

Olena Derega z piosenką świąteczną „Adwent czas miłości”

Liliana Olejniczak z piosenką świąteczną ” Przekażmy sobie znak pokoju

Festiwal został przygotowany przez Panie z Przedszkola nr 3 w Miasteczku Śląskim przy wsparciu tamtejszego urzędu. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty wokalne w Centrum Bankietowo Konferencyjnym “KORAL” w Miasteczku Śląskim. Upominki oraz podziękowania wszystkim uczestnikom złożyła, wspólnie z Burmistrzem Miasteczka Śląskiego Michałem Skrzydło, Starosta Krystyna Kosmala.

 

Możliwość komentowania Festiwal Piosenki Świątecznej Przedszkolaków została wyłączona