Rok szkolny 2020-2021

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

W odpowiedzi na zgłaszane przez Państwa w ankiecie z dnia 22 lutego br., zapotrzebowanie w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej związanej z aktualną sytuacją pandemiczną i powrotem uczniów do szkół, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tarnowskich Górach przesyła materiały dotyczące tematów najczęściej przez Państwa podnoszonych.  Obejmują one autorskie materiały psychoedukacyjne opracowane przez specjalistów z Poradni oraz linki do „sprawdzonych i wypróbowanych” przez nas materiałów dostępnych w sieci.

1. Ekspresja emocjonalna, radzenie sobie ze złością, agresja

Jak_radzić_sobie_ze_złością–poradnik_dla_rodziców

2. Kształtowanie nawyków u dzieci

S. Kucharska -Czym skorupka za młodu nasiąknie